ارائه‌دهنده متنوع‌ترین خدمات حمل‌ونقل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اپلیکشن مک، خودروی اقتصادی من، خدمات حمل‌ونقل را به‌صورت هوشمند در اختیار کاربران قرار می‌دهد. خدمات دربستی از جمله اتوبوس، ون و...، سرویس مدارس، سرویس برای دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، آموزشگاه‌ها، مراکز تفریحی و سرویس‌های خانوادگی با مناسب‌ترین قیمت‌ها ارائه می‌دهد.

یکی از مزایای قابل‌توجه اپلیکیشن مک،امنیت بالای آن است. مثلا والدین می‌توانند به‌صورت لحظه‌ای از موقعیت دانش‌آموز در سرویس رفت‌ و برگشت به مدرسه یا خانه مطلع شوند. اپلیکشن مک هوشمند است و به اولیا در مورد سوار شدن دانش‌آموز به سرویس و پیاده‌شدن و رسیدن به منزل اطلاع‌رسانی می‌کند. همچنین امکان نمایش لحظه‌به لحظه و کاملا دقیق موقعیت راننده روی نقشه وجود دارد. والدین می‌توانند به‌راحتی با راننده در ارتباط باشند و برای وی پیام بفرستند. 

اپلیکیشن مک (MEC) امکان مشاهده‌ی موقعیت لحظه‌ای دانش‌آمور روی نقشه‌ی موجود در اپلیکیشن وجود دارد. به‌محض آنکه دانش‌آموز سوار سرویس بشود و به محض رسیدن به مقصد، والدین ازطریق اعلان‌های اپلیکیشن مطلع می‌شوند.

والدین می‌توانند موقعیت راننده‌ی سرویس را روی نقشه‌ی اپلیکیشن رصد کنند. در صورت غیبت راننده و عدم سرویس‌دهی، والدین به‌سرعت مطلع می‌شوند. همچنین والدین می‌توانند به‌صورت مستقیم با راننده‌ی وسیله‌ی نقلیه ارتباط بگیرند و برای وی پیام ارسال کرده یا پیام‌های وی را دریافت کنند. تمامی اطلاعات مربوط به سرویس در اپلیکیشن موجود است و حتی امکان ارتباط با مسئولان سرویس وجود دارد. در نهایت کاربران اپلیکیشن مک می‌توانند به رانندگان و نحوه‌ی سرویس‌دهی آن‌ها امتیاز بدهند. 

اپلیکیشن‌های مجزا برای رانندگان و اولیا

اپلیکیشن مک در دو نسخه، یکی مخصوص رانندگان و دیگری مخصوص اولیا در دسترس کاربران قرار دارد. در حال حاضر این اپلیکیشن تنها ازسیستم‌عامل اندروید پشتیبانی می‌کند. درنتیجه کاربران سیستم‌عامل iOS در حال حاضر نمی‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند. 

کاربران سیستم‌عامل اندروید می‌توانند در بخش ثبت‌نام دانش‌آموز، تمام اطلاعات فرزند خود را به‌همراه ساعت و روز کلاس وارد اپلیکشن کنند. البته ممکن است برخی والدین تمایل نداشته باشند تمام اطلاعات فرزند خود، حتی کد ملی و عکس را به اپلیکشن وارد کنند و برخی نسبت به حفظ حریم خصوصی و وارد کردن چنین اطلاعاتی به اپلیکیشن‌های مختلف احتیاط کنند. باید ببینیم آیا والدین اعتماد می‌کنند تا تمام مشخصات فرزند خودشان اعم از کد ملی، عکس، شماره‌های تلفن پدر و مادر و تمام آدرس‌های دسترسی و ساعات کلاس و... را در اختیار اپلیکیشن قرار بدهند یا خیر. 


Please publish modules in offcanvas position.