mec فقط سرویس مدارس؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اپلیکیشن «مک، خودروی اقتصادی من» به خانواده‌ها کمک می‌کند تا بتوانند فرزندان دانش‌آموز خود را به‌صورت ایمن و مطمئن به مدرسه و کلاس‌های تابستانی بفرستند. 

معمولا خانواده‌هایی که صاحب فرزند دانش‌آموز هستند، در فصل تابستان با مجموعه‌ای از چالش‌ها رو‌به‌رو می‌شوند و در فصل مدارس با چالش‌های مضاعفی رو‌به‌رو هستند. فصل تابستان که از راه می‌رسد، خانواده‌ها تمایل دارند فرزندان خود را به کلاس‌های تفریحی و آموزشی تابستانی بفرستند، ولی مسئله‌ی رفت‌و آمد مطمئن، ایمن و البته مقرون‌به‌صرفه یکی از دغدغه‌های اصلی والدین به‌شمار می‌رود.

اپلیکیشن‌هایی که در حال حاضر برای سرویس‌ رفت‌وآمد خدمت‌رسانی می‌کنند، اجازه‌ ندارند دانش‌آموزان را بدون حضور اولیا یا فرد بالغ به‌تنهایی به مقصد برسانند. در نتیجه گاهی والدین مجبور می‌شوند به‌ازای هر جلسه کلاس آموزشی برای فرزند خود هزینه‌ی بالایی برای تردد پرداخت کنند و البته فرزند خود رانیز هر بار با راننده‌‌ و خودروی متفاوتی به کلاس و مدرسه بفرستند. از سوی دیگر در تمام مدت زمانی‌که دانش‌آموز مسیر منزل به کلاس یا برعکس را طی می‌کند، این دغدغه وجود دارد که آیا سفری ایمن و مطمئن را تجربه می‌کند یا خطراتی در کمین فرزندشان است. در نتیجه خانواده‌‌ها مجبور هستد تا رسیدن فرزندشان به مقصد، ایمن بودن سفر وی را چک کنند.

گروه «مک، خودروی اقتصادی من» شرایطی را برای خانواده‌ها فراهم کرده است تا بتوانند فرزندان خود را با خیال آسوده در تابستان به کلاس‌های تابستانی و در فصل مدارس به مدرسه بفرستند و همه چیز را از طریق اپلیکیشن MEC تحت کنترل داشته باشند. 


Please publish modules in offcanvas position.