نمایش

بلاگ ما

اخبار

 ورود تکنولوژی به زندگی روزمره­ی ما، شکل همه چیز را تغییر داده است. این تغییرات حتی پای در روابط اجتماعی ما و عادات خریدمان نیز گذارده است. شاید روزگاری باور این موضوع که ما بتوانیم ریزترین اجناس سوپر مارکتی را نیز اینترنتی سفارش دهیم و یا این که اول صبح نان گرم سفارش داده شده از طریق اپلیکیشن را دریافت کنیم، کمی عجیب به نظر می آمد، چه برسد به این که از یک اپلیکیشن اینترنتی، درخواست سرویس مدرسه امن یا سرویس مدرسه مدرن و آسان داشته باشیم.

در ایران و با گسترش ناگهانی تلفن های همراه هوشمند و به طبع آن اینترنت همراه، سرویس های آنلاین مختلفی نیز عرضه شد؛ اما بدون شک یکی از محبوب ترین گروه این سرویس ها، اپلیکیشن های درخواست خودرو بوده اند. اپلیکیشن خودرو اقتصادی من MEC در همین حوزه به شما خدمات رسانی می کند، اما با یک تفاوت و بازار هدف لذت بخش و پر دغدغه.

 

شروع فصل مدارس فارغ از هزینه های مالی برای خانواده ها، دغدغه هایی نیز به همراه دارد. مدرسه رفتن کودکانمان بسیار جذاب است اما اصلا قرار نیست بدون دغدغه و استرس باشد. پس از یافتن یک مدرسه خوب و کسب اطمینان خاطر از محلی امن و کارآمد برای تحصیل فرزندمان، قطعا دومین و مهمترین دغدغه­ی ما حمل و نقل او به مدرسه و بازگشت به خانه است. جایی که سرویس مدرسه امن ، گرانبهاترین چیزی است که به دنبالش می گردیم!

در بسیاری از خانواده ها پدر و مادر فرزندان هر دو شاغل هستند و معمولا هم تنظیم دقیق زمان سرکار رفتن و رساندن فرزند به مدرسه، کار دشواری است. در مورد بازگشت از مدرسه، این موضوع پیچیدگی های بیشتری نیز دارد. دقیقا به همین دلیل است که بسیاری از والدین، پس از ثبت نام فرزندشان بیشترین سوالاتی که از مدیر مدرسه دارند، در رابطه با حمل و نقل دانش آموزان است. مجموعه­ی خودرو اقتصادی من اپلیکیشنی طراحی کرده است که دقیقا پاسخگوی تمامی انتظارات شما از یک سرویس مدرسه مدرن و ایمن است. در این اپلیکیشن امکاناتی گرد هم آمده که به کمک آن شما می توانید از امنیت فرزندتان در طول مسیر به صورت لحظه ای اطمینان خاطر داشته و در کنار آن نیز آسوده خاطر باشید که مجموعه ای از متعهدترین رانندگان در شرکتی با مجوزهای لازم گرد هم آمده اند.

به طور خلاصه می توان گفت گسترش خدمات مختلف در غالب اپلیکیشن ها، زندگی ما را آسان تر کرده است اما در این بین نباید اعتبار ارائه دهنده را نیز فراموش کرد.

اخبار

  • اولین شرط، گردآوری رانندگان متعهد و سلامت است. مهم است بدانید که رانندگان سرویس مدارس می بایست دارای برگه گواهی عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه باشند. این موضوعی است که به شدت در اپلیکیشن خودرو اقتصادی من MEC مورد نظارت قرار می گیرد. ضمنا این اپلیکیشن دارای تمامی مجوزهای لازم از اداره­ی تاکسیرانی و آموزش و پرورش می باشد.
  • دسترسی لحظه ای به راننده یکی از شرط های اصلی سرویس مدرسه امن است. همچون غالب سرویس های آنلاین درخواست خودرو، در MEC نیز شما این امکان را دارید که به صورت لحظه ای و مستقیم، با راننده در ارتباط باشید.
  • ضمنا شما برای آن که خیالتان به صورت کامل از امنیت سرویس مدرسه مدرن راحت باشد، بهتر است به صورت لحظه ای، از محل و مسیر حرکت فرزندتان اطلاع داشته باشید. این موضوعی است که در MEC برای شما در نظر گرفته شده است. با نصب این اپلیکیشن شما در لحظه، از محل قرار گیری فرزندتان و مسیر حرکت خودروی سرویس آگاه می شوید. ضمنا با سوار کردن و رساندن فرزندتان به مدرسه نیز در اپلیکیشن به شما پیغامی نمایش داده خواهد شد.
  • بیمه یکی دیگر از اصلی ترین شرط های سرویس مدرسه امن است. حادثه حتی در دقیق ترین و معتبرترین سازمان ها نیز اتفاق می افتد و علت وجود بیمه، دریافت حمایت های مالی در هنگام بروز این دشواری ها است. تمامی سرنشینان خودروهای اپلیکیشن MEC بیمه هستند.

تمام نکاتی که در بالا آنها را مرور کرده ایم دغدغه هایی است که ما به عنوان والدین در رابطه با حمل و نقل فرزندانمان به مدرسه داریم. زمانی که از خدمات رسانی سنتی جدا شده و به طور مثال خدماتی قرار است در قالب یک اپلیکیشن موبایل ارائه شود، ما معمولا انتظار خدماتی مضاعف از خدمات رسانی های قدیمی و سنتی داریم. پس یک اپلیکیشن سرویس مدرسه مدرن علاوه بر آن که می بایست خدماتی ایمن به ما ارائه دهد، موظف است تا این خدمات را به ساده ترین و کاراترین شکل ممکن عرضه کند.

اپلیکیشن خودرو اقتصادی من MEC بسیار آسان بوده و از طریق وب سایت MECapp.ir و همچنین در گوگل پلی موجود است. همین موضوع باعث می شود شما به راحتی و در کمتر از چند دقیقه بتوانید اپلیکیشن را دانلود کرده و با پر کردن یک فرم ساده، وارد آن شده و درخواست یک سرویس مدرسه مدرن بدهید.

استفاده از بستر آنلاین بر روی تلفن همراه نیز باعث شده است که به امکان های متعددی که به برخی از آنها در بخش ایمنی اشاره کردیم، دسترسی داشته باشید که از این میان می توان به امکان موقعیت سنجی لحظه ای خودرو و فرزندتان و همچنین اطلاع رسانی های آنلاین در رابطه با زمان سوار و پیاده شدن او اشاره کرد.

تنوع خدمات یکی دیگر از پیش نیازهای اصلی یک سرویس مدرسه مدرن است. در این اپلیکیشن شما می توانید با مناسب ترین قیمت، خدمات دربستی برای مدارس، دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی دریافت نمایید. البته این امکان در خودرو اقتصادی من تعبیه شده است تا شما بتوانید در هر زمانی حتی برای یک گردش بیرون شهری یا مراکز تفریحی نیز خودرو دریافت کنید. در انتهای این بخش جالب است بدانید که شما می توانید درخواست راننده­ی خانم نیز داشته باشید.

اخبار

کارا بودن هر خدماتی، در پاسخگویی به دغدغه هایی است که کاربران به همان علت به سراغ این خدمات آمده اند. مجموعه­ی خودرو اقتصادی من و اپلیکیشن درخواست سرویس مدرسه MEC دقیقا تلاش داشته است تا به تک تک دغدغه ها و نیازهای والدین در حمل و نقل فرزندانشان به مدرسه پاسخگو باشد.

در ادامه شما را با برخی از مهمترین ویژگی های این اپلیکیشن کارا و جذاب آشنا خواهیم کرد. در ابتدا لازم است بدانید تفاوت چندانی در نحوه­ی درخواست سرویس مدرسه در این اپلیکیشن با سایر اپلیکیشن های درخواست خودرو وجود ندارد و شما قرار نیست فرآیند پیچیده ای را جهت دریافت خدمات طی نمایید. اصلی ترین تمایز اما در رعایت نکات ایمنی و امنیتی و همچنین دقت بیشتر در انتخاب رانندگان است.

  • در ابتدا جالب است بدانید که شما با دانلود این اپلیکیشن می توانید از انواع خدمات دربستی در قالب اتوبوس، مینی بوس و همچنین ون بهره مند گردید. این موضوع باعث کاهش هزینه های حمل و نقل به ویژه برای مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ها گردیده است.
  • اپلیکیشن درخواست سرویس مدرسه MEC بسیار امن است و والدین می توانند در هر لحظه از سفر فرزندشان در راه مدرسه و یا بازگشت به خانه، به صورت لحظه ای از مسیر و محل حضور او اطلاع داشته باشند.
  • یکی دیگر از نکات امنیتی جذاب در اپلیکیشن درخواست سرویس مدرسه خودرو اقتصادی من، اطلاع رسانی های متنوع نرم افزار است. به طور مثال والدین در لحظه، از ورود و خروج فرزندشان به داخل خودروی سرویس آگاه می گردند. این اعلان ها به والدین کمک می کند تا علاوه بر نظارت بر نظم عملکرد راننده، به صورت لحظه ای از وضعیت و محل حضور فرزند خود نیز مطلع باشند.
  • والدین در هنگام استفاده از این اپلیکیشن می توانند با راننده در ارتباط بوده و سرعت عملکرد و خوش قولی او را در جا به جایی فرزندشان بسنجند.
 
 
 
اخبار

ساده ترین پاسخ به این سوال، گفتن یک " خیر "  ساده است. البته نباید فراموش کرد که به علت حفظ نکات امنیتی، والدین می بایست اطلاعات دقیقی از فرزند خود را در سامانه وارد کنند ولی به طور کلی می توان گفت اپلیکیشن را نصب کرده، فرم اطلاعاتی را تکمیل کنید و منتظر تماس راننده باشید. رانندگان در اپلیکیشن درخواست سرویس مدرسه MEC با دقت فراوانی انتخاب شده اند تا شما علاوه بر تجربه­ی سهولت در درخواست سرویس مدرسه ، هیچ گونه دغدغه ای از امنیت فرزندتان نداشته باشید.

آیا می توان به این اپلیکیشن درخواست سرویس مدرسه اعتماد کرد؟

حساسیت ها در رابطه با موضوع حمل و نقل دانش آموزان به مدرسه، به ویژه در سال های اخیر رنگ و بویی رسمی و جدی تر به خود گرفته است. شرکت های ارائه دهنده­ی این خدمات، علاوه بر دریافت مجوزهای مختلف از آموزش و پرورش، می بایست تحت نظارت یکی از شرکت های رسمی تاکسیرانی نیز باشند. این دو موضوع به صورت کامل در مجموعه­ی ارائه دهنده­ی اپلیکیشن درخواست سرویس مدرسه خودرو اقتصادی من رعایت شده است و شما با مجموعه ای کار خواهید کرد که تمامی مجوزهای لازم را دریافت کرده است.

جالب است بدانید در حال حاضر چیزی نزدیک به 200 مدرسه تحت پوشش این اپلیکیشن بوده و همچنین 2200 سرویس خصوصی به صورت روزانه، مسئولیت جا به جایی دانش آموزان را بر عهده دارند.

امیدواریم معرفی این سرویس مدرسه کارا و ایمن بتواند بخشی از دغدغه ها و نگرانی شما والدین را در حمل و نقل فرزندانتان به مدرسه و بازگشت ایمن آنها به خانه را برطرف کرده باشد.

اخبار

در راستای توسعه و گسترش فعالیت های تخصصی این شرکت  با بیش از دو دهه حضور مستمر  با سر لوحه قرار دادن اهداف تلاش های مساعی خود را در بخش حمل و نقل از طریق نو آوری ،سازندگی ،پیشرفت، تمایز کیفیت خدمات حمل و نقلی و تنوع خدمات به اثبات رسانده است تا با رعایت اصول مشتری مداری و احترام کامل به حقوق شهروندان و با بهره گیری از سوابق درخشان و کارشناسان خلاق و مجرب و با جدیت و تلاش فراوان در تمامی 24 ساعت در خدمت شهروندان بوده تا نیاز های شما همراهان گرامی  در خصوص کلیه خدمات سرویس مرتفع نمایند. دراجرای پروژه های توسعه ای شرکت تاکسی پانیذ مهر و گسترش شبکه فروش ،استفاده از نیروی انسانی متخصص و ماهر که یکی از مهم ترین سرمایه های اصلی این شرکت میباشد همواره مورد تایید و حمایت مستقیم این مدریت بوده به نحویکه در پایان سال 97 ، تعداد کارکنان رسمی تمام وقت بالغ بر 90 نفر و در بخش سرویس مدارس حدود 2000 نفر بصورت پاره وقت و همچنین تعداد پیش از 5000 راننده تاکسی تحت پوشش این شرکت قرار گرفتند صرفا ارائه خدمات نوین که ایجاد بستری برای جلب اعتماد ، بهینه سازی ، سلسله مراتب انجام کار  در جهت سرعت  بخشیدن به روند اجرایی استفاده از تکنولوژی و فناوری اطلاعات است

Vip Very Important Person 87546878

 سرویس مدرسه(VIP):

خودروی اختصاصی برای هر دانش آموز جهت رفت و برگشت از منزل به مدرسه و بلعکس .

خودروی خانواده : خودرو در اختیار افراد خانواده و انجام امور محوله توسط خانواده .

خودروی سالمندان : در اختیار  گذاشتن خودرو به سالمند عزیز و انجام تمام امور مربوط به ایشان .

سایر سرویس عمومی : ارائه سرویس ایاب و ذهاب به دانش آموزان در برنامه ها و کلاس های تقویتی , پایگاه تابستانی, آموزشگاهها و ورزشگاهها و...

mec-sefid-footer2.png

طراحی و توسعه سایت توسط گروه ایران دیتانوینایران دیتانوین

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خودرا وارد کنید

جستجو(موبایل)