نمایش

بلاگ ما

اخبار

سرویس مدرسه MEC

تصور کنید که اول مهر است و برای انتخاب سرویس مدرسه فرزندتان هنوز هم مردد هستید. شاید به سراغ شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات رفته باشید اما؛ یک مجموعه پیشنهاد قیمت بالایی می‌دهد و دیگری در عین قیمت مناسب، خدمات بی کیفیتی ارائه می‌کند. تمامی این مشکلات باعث می‌شود که هنوز هم نگرانی شما بابت رفت و آمد فرزندتان سرجای خود باقی بماند.

روز اول مهر تصمیم می‌گیرید که او را با یک تاکسی تلفنی دربست به مدرسه بفرستید. احتمالا تاکسی تلفنی با چند دقیقه تأخیر درب منزل خانه شما حاضر می‌شود. پس از سوار شدن دانش آموز، باید هزینه تاکسی را پرداخت کنید. البته خبری از پرداخت‌های کارتی و اینترنتی نیست و حتما باید پول نقد همراه داشته باشید.

بعد از اینکه هزینه‌ای نه چندان کم، بابت تاکسی دربست پرداخت کردید، فرزندتان راهی مسیر مدرسه می‌شود. احتمالا به دلیل مشکل منع به همراه داشتن تلفن همراه در مدارس، نمی‌توانید از رسیدن و دیر یا زود رسیدن او به مدرسه با خبر شوید. در نهایت بار دیگر برای برگرداندن فرزندتان از مدرسه مجبور به گرفتن تاکسی دربست هستید و در بهترین حالت، خودتان با صرف زمان نسبتا زیاد، با ماشین شخصی به سراغ او می‌روید.

تا اینجا احتمالا به این فکر افتاده‌ا‌ید که وجود یک سرویس مدرسه برای فرزند شما، نیازی الزامی است. در هر حال مجبور می‌شوید که به سراغ یک شرکت ارائه دهنده خدمات سرویس مدارس بروید.

مشکلات استفاده از سرویس مدارس

1 5

در ابتدا بگوییم که به هیچ عنوان قصدمان از نوشتن این مقاله سیاه نمایی و عوض کردن دید و ذهنیت شما به کسب وکارهای دیگر نیست. اما در هر حال استفاده از سرویس های عادی مدارس نسبت به استفاده از سامانه  MECمعایب و کم و کاستی‌هایی دارد. در ادامه قصد داریم فقط این معایب را برای شما روشن کنیم.

 
 
mec-sefid-footer2.png

طراحی و توسعه سایت توسط گروه ایران دیتانوینایران دیتانوین

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خودرا وارد کنید

جستجو(موبایل)