نمایش

بلاگ ما

اخبار

کاهش هزینه‌ها

کاهش هزینه‌ها

اولین مزیت استفاده از سرویس مدارس مجموعه MEC، قیمت پایین و به صرفه آن است. شما برای دریافت خدمات سرویس مدرسه از شرکت‌های فیزیکی، هزینه‌ای اضافی را فقط به عنوان کمیسیون و به صورت ماهانه به آنها پرداخت می‌کنید. در حالی که مجموعه ما، تمرکزش را روی قیمت پایین و کیفیت بالا گذاشته و با حذف واسطه و کمیسیون، قیمت‌های مناسبی در اختیارتان قرار می‌دهند.

افزایش امنیت و اعتماد

در زمان استفاده از سامانه MEC ، در انتخاب راننده سرویس مدرسه برای فرزندتان، آزادی عمل کاملی دارید. بعد از آنهم می‌توانید تمامی اطلاعات راننده را بررسی کنید. البته در نظر داشته باشید که راننده‌ها برای ورود به این سامانه هوشمند، از قبل توسط کارشناسان ما بررسی می‌شوند و تمامی سوابقشان مطالعه می‌شود. حتی در صورتی که یک لکه سیاه در سابقه افراد متقاضی وجود داشته باشد، از ورود و استخدام آنها جلوگیری می‌شود.

از دست ندادن زمان

به دلیل قابلیت‌های بالای نرم افزار در برقراری ارتباط با راننده و همینطور حساس بودن کارشناسان روی موضوع زمانبندی، احتمال دیر کردن راننده به شدت کاهش پیدا می‌کند. همینطور، به دلیل وجود تعداد بالای رانندگان در سامانه سرویس مدارس مجموعه ما، احتمال اینکه حتی یک روز راننده مورد نظرتان در زمان گفته شده، برای ایاب و ذهاب فرزندتان آماده نباشد، به صفر می‌رسد. حتی در صورتی که برای او مشکلی پیش بیاید، سریعا یک راننده قابل اعتماد دیگر جایگزین می‌شود.

mec-sefid-footer2.png

طراحی و توسعه سایت توسط گروه ایران دیتانوینایران دیتانوین

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خودرا وارد کنید

جستجو(موبایل)