نمایش

بلاگ ما

اخبار

کار با اپلیکیشن سرویس مدرسه مک سخت است؟

اگر قبلا با اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی کار کرده باشید، کارکردن با اپلیکیشن مک برایتان مثل آب خوردن است. البته اگر هم تجربه

کار با این برنامه‌ها را نداشته باشید، باز جای نگرانی نیست. چون رابط کاربری آن بسیار ساده است و در نگاه‌های اول می‌توانید به راحتی با تمامی قسمت‌های آن آشنا شوید.

آیا سامانه خودرو اقتصادی من، باعث از بین رفتن مشاغل میشود؟

همیشه در ابتدای کار استارتاپ‌های بزرگ، برخی تصور می‌کنند که پیوستن‌شان به جمع مخاطبان آنها، باعث از بین رفتن شغل افراد زیادی می‌شود. اگر یادتان باشد در ابتدای شروع فعالیت کسب‌وکارهای اینترنتی بزرگی مثل فروشگاه‌های سطح وب یا تاکسی‌های اینترنتی، چنین شایعاتی زیاد شنیده می‌شد. اما با شروع کار آنها بود که مشاهده کردیم چه تعداد شغل مستقیم و غیر مستقیم برای هم وطنانمان ایجاد شد.

سامانه مک با شروع فعالیت خود، به هیچ عنوان باعث از بین رفتن مشاغل نشده. بلکه با حذف واسطه‌ها باعث شده تا علاوه بر مخاطبان، افرادی مثل صاحبان تاکسی‌ها از سود مالی بیشتری برخوردار شوند.

کلام آخر

در نهایت و به عنوان کلام آخر باید به این موضوع اشاره کنیم که: سامانه هوشمند سرویس مدارس مک، با رسالت از بین بردن نگرانی‌های والدین جهت ایاب و ذهاب فرزندان آنها فعالیت می‌کند. این مجموعه سعی کرده همیشه با ارائه قیمت‌های رقابتی، ایجاد امنیت و در نهایت مکانیزه کردن فعالیت‌هایی که نیاز به اتلاف زمان زیاد دارند، مخاطبان خود را راضی نگه دارد. برای دانلود اپلیکیشن از طریق لینک پایین اقدام کنید:

گوگل پلی

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modirandev.paniz_driver&hl=en

دانلود از مایکت

https://myket.ir/app/com.modirandev.paniz_driver

دانلود از ایران اپس

https://iranapps.ir/app/com.modirandev.paniz_driver

mec-sefid-footer2.png

طراحی و توسعه سایت توسط گروه ایران دیتانوینایران دیتانوین

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خودرا وارد کنید

جستجو(موبایل)