نمایش

بلاگ ما

اخبار

خودروهای مک، فقط برای سرویس مدارس قابل استفاده‌اند؟

بسیاری از والدین، به دلیل کیفیت بالای خدمات مجموعه مک، علاقه دارند که از سرویس‌ها برای عبور و مرور در مسیرهایی به غیر از مسیرهای مدرسه هم استفاده

کنند.

با توجه به درخواست‌ بالا مخاطبان، ما این قابلیت را برایتان ایجاد کردیم که بتوانید در ساعاتی به غیر از ساعات تعطیلی مدارس، با رانندگان هماهنگی کرده و با همان قیمت‌های به صرفه و پایین، به صورت شخصی آنها را در اختیار بگیرید.

به طور کلی با استفاده از اپلیکیشن  MECمی‌توانید از این 4 سرویس برای اعضای خانواده خود استفاده کنید:

خودروی اختصاصی: خودروِ در اختیار یا اختصاصی که می‌تواند در اختیار فرزند شما برای ایاب و ذهاب مدرسه قرار بگیرد. این خودرو در ساعات تعیین شده، فقط برای رساندن فرزندتان به مدرسه و بلعکس اقدام می‌کند و مسافر دیگری همراه آن نیست.

خودروی خانواده: این خودرو، یک خودرو دربست به همراه راننده است که در اختیار شما و اعضای خانوده‌تان قرار می‌گیرد. می‌توان گفت این سرویس، یک تاکسی اینترنتی با چند مزیت بیشتر است.

خودروی سالمندان: برای انجام کارهای سالمندان خانواده، از سرویس اختصاصی سالمندان استفاده کنید و با خیال راحت آنها را به راننده بسپارید.

سایر سرویس‌های عمومی: سرویس مدارس، کلاس‌های درس و غیره که به صورت زمان بندی شده و کاملا دقیق در اختیار فرزند شما و دیگر مسافران قرار می‌گیرد.

برای دانلود و تجربه کردن تمامی این ویژگی‌های جذاب در اپلیکیشن مک، روی این دکمه کلیک کنید.

برای ثبت نام در مک، نیاز به مراجعه حضوری داریم؟

هر سال برای ثبت نام سرویس مدارس، والدین باید تا قبل از شروع ماه مهر، به مدارس یا شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات مراجعه کنند. مطمئنا این فعالیت برای آنها بسیار حوصله سربر است؛ زیرا باید در مدرسه یا شرکت‌های گفته شده، برای تعیین کردن زمان سرویس و دیگر جزئیات آن، زمان زیادی تلف کنند.

برای ثبت نام در مک، می‌توانید در محل کار یا منزل خود، در هر زمان و از طریق اپلیکیشن اقدام کنید و بدون نگرانی از اتلاف زمان و دیگر مشکلات، از شر این کار اعصاب خورد کن راحت شوید.

mec-sefid-footer2.png

طراحی و توسعه سایت توسط گروه ایران دیتانوینایران دیتانوین

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خودرا وارد کنید

جستجو(موبایل)