نمایش

بلاگ ما

اخبار

تنوع خودرو

شما می‌توانید نسبت به نیاز، بودجه و دیگر موارد، از میان خودروهای موجود، ماشین موردنظرتان را انتخاب کنید. یعنی اگر قصد دارید برای سرویس مدرسه فرزندتان هزینه کمی پرداخت

کنید، می‌توانید به جای ماشین شخصی از اتوبوس یا مینی بوس استفاده کنید. در حال حاضر خودروهای این سامانه عبارتند از:

  • خودرو شخصی
  • مینی بوس
  • اتوبوس
  • ون

ارتباط مداوم با راننده سرویس مدرسه

حتی زمانی که از سرویس مدرسه و تاکسی دربست و... برای ایاب و ذهاب فرزندتان استفاده کنید، در نهایت بازهم نگران فرزند خود هستید. این حتی به یکی از معضلات بعضی از خانواده‌ها تبدیل شده که دائما باید نگران وضعیت فرزندشان باشند. این ناراحتی‌ها باعث ایجاد مشغله ذهنی زیادی می‌شود و حتی در زندگی روزمره‌تان تأثیرهای نامناسبی می‌گذارد.

با استفاده از اپلیکیشن MEC، می‌توانید در هر لحظه به راننده‌تان پیام دهید یا با او تماس بگیرید تا از شرایط فعلی آگاه شوید. البته با توجه به قابلیتی که در تیتر بعدی معرفی می‌کنیم، احتمالا هیچگاه نیاز به تماس از سر نگرانی با راننده پیدا نمی‌کنید.

بررسی وضعیت مسیر و حرکت خودرو

بعد از سوار شدن فرزندتان کافی است روی کاناپه منزل بنشینید و به راحتی مسیر حرکت خودرو تا خود مدرسه یا دیگر مقصدها را مشاهده کنید. با استفاده از قابلیت GPS اپلیکیشن، مسیر طی شده توسط راننده را به صورت زنده مشاهده و خیال خودتان را راحت کنید.

اگر هم به نظرتان لزومی برای مشاهده مسیر طی شده به صورت زنده نیست، کافی است اینترنت تلفن همراه را روشن بگذارید تا اپلیکیشن بعد از رسیدن خودرو به مقصد، این موضوع را به شما اطلاع دهد.

وجود راننده خانم برای سرویس مدرسه

برخی از خانواده‌ها علاقه ندارند که راننده سرویس مدارس فرزند دخترشان، آقا باشد. سامانه هوشمند خودرو اقتصادی من، حتی فکر این مشکل را هم کرده و دست خانواده‌ها را برای تعیین جنسیت راننده سرویس باز گذاشته است. به این صورت می‌توانید برای دخترتان، از میان راننده‌های سامانه، یک راننده خانم قابل اعتماد انتخاب کنید.

نظارت دائم اپراتورهای آنلاین

اپراتورهای سامانه دائما روی مسیرهایی که توسط راننده‌ها طی می‌کنند نظارت دارند و در صورت یک توقف اضافه یا حرکت نکردن در مسیرهای تعیین شده، سریعا برای بررسی مشکل و حل آن اقدام می‌کنند. این یعنی در صورت استفاده از سامانه مِک، حتی بدون نیاز به بررسی تلفن همراه و اپلیکیشن، خیالتان از امنیت مسافران در تمامی مسیر راحت است.

بیمه معتبر

حتی در صورتی که کوچکترین اتفاق برای فرزند شما در طول مسیر رخ بدهد، با وجود بیمه نامه‌های معتبری که سامانه دائما روی اعتبار آنها نظارت می‌کند، نیاز به مراجعه به مدیر مدرسه، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سرویس مدارس و... ندارید. (البته با توجه به حساسیت بالای ناظران روی مواردی مثل امنیت سفر، سرعت و... هیچ موقع نیازمند به استفاده از بیمه نمی‌شوید.)

پشتیبانی دائم

سؤالات، مشکلات، انتقادات و... خود را به صورت تلفنی با پشتیبانی سامانه هوشمند MEC(مک) در میان بگذارید. اپراتورهای تلفنی همیشه برای شنیدن صحبت‌های شما آماده به کارند.

اگر برای سرویس مدارس یا کلاس‌های فرزندتان نیاز به یک راننده قابل اعتماد و سرویس معتبر دارید، اپلیکیشن مک را دانلود و در چند قدم ساده، ثبت نام کنید.

mec-sefid-footer2.png

طراحی و توسعه سایت توسط گروه ایران دیتانوینایران دیتانوین

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خودرا وارد کنید

جستجو(موبایل)