نمایش

بلاگ ما

اخبار

کاهش هزینه‌ها

اولین مزیت استفاده از سرویس مدارس مجموعه MEC، قیمت پایین و به صرفه آن است. شما برای دریافت خدمات سرویس مدرسه از شرکت‌های فیزیکی، هزینه‌ای اضافی را فقط به عنوان کمیسیون و به صورت ماهانه به آنها پرداخت می‌کنید. در حالی که مجموعه ما، تمرکزش را روی قیمت پایین و کیفیت بالا گذاشته و با حذف واسطه و کمیسیون، قیمت‌های مناسبی در اختیارتان قرار می‌دهند.

افزایش امنیت و اعتماد

در زمان استفاده از سامانه MEC ، در انتخاب راننده سرویس مدرسه برای فرزندتان، آزادی عمل کاملی دارید. بعد از آنهم می‌توانید تمامی اطلاعات راننده را بررسی کنید. البته در نظر داشته باشید که راننده‌ها برای ورود به این سامانه هوشمند، از قبل توسط کارشناسان ما بررسی می‌شوند و تمامی سوابقشان مطالعه می‌شود. حتی در صورتی که یک لکه سیاه در سابقه افراد متقاضی وجود داشته باشد، از ورود و استخدام آنها جلوگیری می‌شود.

از دست ندادن زمان

به دلیل قابلیت‌های بالای نرم افزار در برقراری ارتباط با راننده و همینطور حساس بودن کارشناسان روی موضوع زمانبندی، احتمال دیر کردن راننده به شدت کاهش پیدا می‌کند. همینطور، به دلیل وجود تعداد بالای رانندگان در سامانه سرویس مدارس مجموعه ما، احتمال اینکه حتی یک روز راننده مورد نظرتان در زمان گفته شده، برای ایاب و ذهاب فرزندتان آماده نباشد، به صفر می‌رسد. حتی در صورتی که برای او مشکلی پیش بیاید، سریعا یک راننده قابل اعتماد دیگر جایگزین می‌شود.

اخبار

هزینه سرویس مدرسه

اولین مشکلی که ممکن است دریافت خدمات از شرکت‌ها برای شما به وجود بیاورد، هزینه‌های بالاست! مطمئنا هزینه استفاده از سرویس مدارس نسبت به تاکسی دربست مناسب است اما همانطور که گفتیم، معیار سنجش ما، خدمات مجموعه "خودرو اقتصادی من" است. پس می‌توانیم به عنوان اولین مشکل یا عیب، به قیمت‌های نامناسب اشاره کنیم

اطلاع از مسیر

مورد و مشکل دوم، ناتوانی در رصد مسافران است. احتمالا از زمان سوار شدن فرزندتان در تاکسی تا زمان بازگشت او به درب منزل نمی‌توانید از جزئیات عبور و مرورش با خبر شوید. ممکن است در میانه راه خودرو راننده خراب شود، یکی از مسافر‌های دیگرِ سرویس با تأخیر سوار شود یا... و متأسفانه شما نمی‌توانید در جریان هیچ کدام این مشکلات باشید.

اطمینان به راننده

البته اگر بگوییم که رانندگان مجموعه‌های ارائه دهنده سرویس مدارس غیر قابل اعتماداند، در حق آنها کم لطفی کرده‌ایم. اما در هر حال شما حق دارید راننده سرویس مدرسه فرزندتان را بشناسید و ممکن است برخی از شرکت‌ها از دادن اطلاعات کامل راننده به شما خودداری کنند.

زمان

اگر قبلا هم تجربه استفاده از سرویس مدرسه برای فرزندتان را داشته باشید، می‌دانید که تأخیر یک ویژگی جدا نشدنی رانندگان سرویس مدارس است. البته اغلب این تأخیرها به دلیل بی برنامگی دیگر مسافران سرویس است اما در هر حال این دیر کردن‌ها می‌تواند باعث ناراحتی شما شود.

اینکه سرویس مدرسه گزینه مناسبی برای عبور و مرور فرزند شما هست یا نه، انتخاب خودتان است. اما در ادامه قصد داریم در مورد استفاده از خدمات و سرویس‌ های مدارس سامانه هوشمند "خودرو اقتصادی من" توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم:

سرویس های مدارس MEC چطور کار می‌کنند؟ مزایای آنها چیست؟

1 2

سامانه  MEC از دو اپلیکیشن موبایل، یکی برای راننده و یکی والدین، جهت اتصال آنها به یکدیگر استفاده می‌کند. شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید با انتخاب راننده مورد نظر، خیالتان را از عبور و مرور فرزندتان تا پایان سال تحصیلی یا دوره کلاس آموزشی خود، راحت کنید.

البته این همه ماجرا نیست و مزایای بسیار بیشتری در انتظار افرادی است که از این سامانه هوشمند استفاده میکنند اما قبل از اینکه در مورد مزایای این سرویس صحبت کنیم، باید این موضوع را یادآوری کنیم که:

مجموعه ما، به تازگی استارتاپ بزرگ خود برای کمک به والدین دانش آموزان و دانشجویان را راه‌اندازی کرده است. ویژگی‌هایی که در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم، مزیت‌هایی هستند که در ابتدای فعالیت اقدام به پیاده سازی آنها کرده‌ایم و مطمئنا در آینده‌ای نزدیک، نسبت به بازخوردی که از مخاطبان و نیازشان می‌گیریم، تعداد و کیفیت آنها را افزایش می‌دهیم.

اخبار

1 3

 Mec یا مجموعه "خودرو اقتصادی من" یک شرکت نوظهور در زمینه ارائه خدمات سرویس‌ های حمل و نقل مسافر است. این شرکت تمرکز خودش را به جای خدمات سفر برای همه، تنها روی دانش آموزان منعکس کرده. احتمالا شما هم می‌دانید که سرویس‌ های تاکسی اینترنتی، اجازه ندارند دانش آموزان را بدون حضور والدین یا حداقل یک فرد بالغ، سوار کنند و به مقصدشان برسانند.

mecاپلیکیشنی است برای رفع این مشکل و مشکلات دیگری که در مقابل راه رفت و آمد فرزندان شما به کلاس درس وجود دارد. بهتر است خدمات، مزایا و غیره این اپلیکیشن را در قالب یک مثال و داستان برایتان توضیح دهیم:

اگر زمان کافی برای مطالعه این صفحه را ندارید، از طریق این لینک، اپلیکیشن اندروید  mecرا دانلود کنید و از خدمات با کیفیت آن استفاده کنید.

اخبار

تصور کنید که اول مهر است و برای انتخاب سرویس مدرسه فرزندتان هنوز هم مردد هستید. شاید به سراغ شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات رفته باشید اما؛ یک مجموعه پیشنهاد قیمت بالایی می‌دهد و دیگری در عین قیمت مناسب، خدمات بی کیفیتی ارائه می‌کند. تمامی این مشکلات باعث می‌شود که هنوز هم نگرانی شما بابت رفت و آمد فرزندتان سرجای خود باقی بماند.

روز اول مهر تصمیم می‌گیرید که او را با یک تاکسی تلفنی دربست به مدرسه بفرستید. احتمالا تاکسی تلفنی با چند دقیقه تأخیر درب منزل خانه شما حاضر می‌شود. پس از سوار شدن دانش آموز، باید هزینه تاکسی را پرداخت کنید. البته خبری از پرداخت‌های کارتی و اینترنتی نیست و حتما باید پول نقد همراه داشته باشید.

بعد از اینکه هزینه‌ای نه چندان کم، بابت تاکسی دربست پرداخت کردید، فرزندتان راهی مسیر مدرسه می‌شود. احتمالا به دلیل مشکل منع به همراه داشتن تلفن همراه در مدارس، نمی‌توانید از رسیدن و دیر یا زود رسیدن او به مدرسه با خبر شوید. در نهایت بار دیگر برای برگرداندن فرزندتان از مدرسه مجبور به گرفتن تاکسی دربست هستید و در بهترین حالت، خودتان با صرف زمان نسبتا زیاد، با ماشین شخصی به سراغ او می‌روید.

تا اینجا احتمالا به این فکر افتاده‌ا‌ید که وجود یک سرویس مدرسه برای فرزند شما، نیازی الزامی است. در هر حال مجبور می‌شوید که به سراغ یک شرکت ارائه دهنده خدمات سرویس مدارس بروید.

مشکلات استفاده از سرویس مدارس

1 5

در ابتدا بگوییم که به هیچ عنوان قصدمان از نوشتن این مقاله سیاه نمایی و عوض کردن دید و ذهنیت شما به کسب وکارهای دیگر نیست. اما در هر حال استفاده از سرویس های عادی مدارس نسبت به استفاده از سامانه  MECمعایب و کم و کاستی‌هایی دارد. در ادامه قصد داریم فقط این معایب را برای شما روشن کنیم.

 
 
اخبار

1 1

بازهم دوباره شروع فصل پاییز، ماه مهر و پدر و مادرهایی که باید از الآن نگران سرویس مدارس فرزندان‌شان باشند! رفت‌ و آمد دانش آموزان به مدارس برای خیلی از والدین موضوع خاص و نگران کننده‌ای نیست. اما در مقابل بسیاری دیگر، حتی از اسم آن هم ترس دارند
مجموعه mec، یک شرکت بزرگ است که به تازگی و با استفاده فناوری‌های جدید، سعی در رفع مشکلات و نگرانی‌های والدین در مورد سرویس مدارس، کلاس‌های خصوصی و تابستانه و... در بستر و فضای اینترنت و اپلیکیشن موبایلی کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن موبایل، می‌توانید برای دریافت خدمات سرویس مدارس و... بدون نگرانی و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام کنید
در این مقاله قصد داریم در ابتدا مجموعه و خدمات‌مان را به شما معرفی کنیم و سپس توضیحات مفیدی در مورد مزیت‌های استفاده از این اپلیکیشن به شما بدهیم

 

mec-sefid-footer2.png

طراحی و توسعه سایت توسط گروه ایران دیتانوینایران دیتانوین

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خودرا وارد کنید

جستجو(موبایل)